MODERNLOG 2019

4.–7.6.2019

MODERNLOG – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu w Poznaniu są ważnym źródłem informacji o nowych produktach, a także o bieżącej sytuacji na rynku.

Oltis Group po raz pierwszy weźmie udział w tym wydarzeniu, w aktywny sposób zaprezentuje swoje produkty, opowie o nowościach i aktualnych wdrożeniach. Targi Modernlog zapowiadają się jako bardzo ciekawe wydarzenie związane z logistyką, magazynowaniem i transportem i dlatego nie może tam zabraknąć OLTIS Group.

MODERNLOG to największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.

Modernlog to 4 tematyczne salony, z których nas interesują najbardziej Salon Magazyn Przyszłości (o zakresie tematycznym: systemy magazynowe, systemy komisjonowania i kompletacji, systemy zarządzania magazynem WMS, systemy bezpieczeństwa w magazynie, systemy etykietowania i skanowania) oraz Salon Nowoczesne Systemy Transportu ( oprogramowanie do zarządzania obszarem produkcyjnym MES, robotyzacja w logistyce).

Serdecznie zapraszamy do obwiedzenia naszego stoiska 37 w pawilonie 7A.
Odwiedzających czeka miła niespodzianka i mnóstwo ciekawych informacji.

https://www.modernlog.pl/pl/