LinkedIn

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na tegoroczną 14. edycję imprezy sportowo-towarzyskiej OLTIS THREE BALLS CUP 2024, którą OLTIS Group organizuje dla swoich partnerów biznesowych i przyjaciół w dniach 5-6 czerwca 2024 roku w Ołomuńcu i Vésce u Dolan. Integralną częścią zaproszenia są poniższe „Instrukcje“, w których znajdziecie szczegółowe informacje na temat spotkania.

Podobnie jak w poprzednich latach, nasz trójbój sportowy nagradza ciekawymi nagrodami miejsca na podium w poszczególnych podturniejach. Wszyscy uczestnicy danego turnieju na podstawie swoich wyników otrzymają odpowiednią punktację, która następnie zostanie uwzględniona w rankingu ogólnym.

Absolutnym zwycięzcą OLTIS THREE BALLS CUP zostanie uczestnik z najwyższą sumą punktów. Chcielibyśmy podkreślić ten fakt szczególnie dla osób nie grających w golfa i tym samym zaprosić ich do udziału w turnieju golfowym w Vesce. Nawet jeśli nie są posiadaczami licencji golfowej. Oprócz dobrej zabawy i nauki podstaw gry w golfa, uczestnicy mogą zdobywać punkty w klasyfikacji generalnej poprzez udział w dodatkowych turniejach golfowych przeznaczonych właśnie dla niegolfistów. W praktyce oznacza to, że nawet początkujący golfista może w pełni uczestniczyć w OLTIS THREE BALLS CUP i mieć szansę na wygranie go w klasyfikacji generalnej.

Dla posiadaczy licencji golfowych przygotowaliśmy turniej na 18-dołkowym polu mistrzowskim, który ponownie rozpocznie się systemem cannon i będzie urozmaicony konkursami „Nearest to the pin” i „Longest drive„.

Oficjalnym przewoznikiem naszej imprezy w tym roku będzie Auto Hlaváček Olomouc, dealer samochodów marki Škoda, VW, Audi i Kia, który zadba o transport uczestników na poszczególne obiekty sportowe. 

Liczymy na Państwa udział!

Komitet organizacyjny

OLTIS THREE BALLS CUP 2024

1) Podstawowe informacje na temat „OLTIS THREE BALLS CUP 2024”

Sportowa rywalizacja klientów i przyjaciół firm organizujących odbędzie się w następujących dyscyplinach:

 • turniej golfowy „OLTIS Group Golf Cup” oraz konkurencje dodatkowe
 • indywidualny turniej bowlingowy „CID Bowling Cup”
 • tenisowy turniej par deblowych „JERID Tennis Cup”

Początek imprezy: 5 czerwca 2024 r. o godz. 10:00.

Przewidywane zakończenie wydarzenia: 6 czerwca 2024 r. o godz. 16:30

Prosimy o potwierdzenie obecności do środy 29 maja 2024 r. wypełniając zgłoszenie z tego linku: https://www.oltis.pl/form/otbc-2024/

2) Turniej Golfowy „OLTIS Group Golf Cup”

Dyrektor turnieju: Štefan Mestický

Data: 5 czerwca 2024 r.

Miejsce turnieju: Golf Resort Olomouc (www.golf-olomouc.cz)

Pole golfowe: 18-dołkowe pole mistrzowskie, 9-dołkowe pole publiczne, tereny treningowe.

Turniej:

 • „OLTIS Group Golf Cup“ (warunkiem uczestnictwa jest przydzielony HCP).

Dla początkujacych według wyboru i poziomu:

 • Turniej na 9-dołkowym polu publicznym
 • Miniturniej w pattingu na greenach treningowych)*.

)* – uczestnicy wybierają tylko jeden z turniejów; w przypadku małego zainteesowania turniejem Texas Scramble, organizatorzy mogą dopuścić udział w obu imprezach.

Dodatkowe konkursy:                 

 • Nearest to the pin – W ramach turnieju zostanie rozegrana konkurencja polegająca na oddaniu najdokładniejszego strzału. Na wyznaczonym, trzydołkowym polu, odbędzie się konkurs polegający na sprawdzeniu, kto potrafi trafić piłką najbliżej szpilki/dołka. Warunkiem jest, aby piłka trafiła w green. Nagrody zostaną przyznane zawodnikom w kategorii kobiet i mężczyzn.
 •  Longest drive – Konkurs na najdłuższy drive zostanie rozegrany w ramach turnieju. Na wyznaczonym dołku rywalizacja będzie dotyczyła najdłuższego drive’u (warunkiem jest trafienie piłki w fairway). Nagrody otrzymają zawodnicy w kategorii męskiej i żeńskiej

Odprawa graczy:            

 • Od 8:30 dla graczy na 18-dołkowym polu (otrzymasz kartę wyników + żeton na driving  range).
 • Od 9:30 dla nie-golfistów (uczestnicy wybierają tylko jeden z turniejów).

Driving: Od 8:30 po zgłoszeniu  (otrzymacie żeton na driving range).

Poczęstunek: Podczas turniejów serwowany będzie lekki poczęstunek, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, piwo, wino. Obiad będzie serwowany po turnieju.

Oficjalne rozpoczęcie turniejów:

 • 10:00 – OLTIS Group Golf Cup (start cannon)
 • 10:30 – Akademia Golfa Lekcje golfa z trenerami dla niegrających (ok. 1,5 godziny)
 • 12:30 – Turniej na 9-dołkowym polu (Texas Scramble)
 • 14:30 – Miniturniej „Practice green patting”.

System rozgrywek:

OLTIS Group Golf Cup (mistrzowskie pole 18-dołkowe).

Jest to turniej zamknięty dla regulacji HCP. System gry to „stableford netto”.Rozgrywany zgodnie z Regułami Golfa, Regulaminem Zawodów CGF oraz lokalnymi przepisami (https://www.golfolomouc.cz/o-resortu/mistrovske-hriste).

Ranking turnieju zostanie ogłoszony w trzech kategoriach według HCP, a mianowicie w kategorii GOLD (HCP 0 – 18,0) i SILVER (HCP 18,1 – 36,0) oraz BRONZE (36,1 – 54,0). Nagrodzone zostaną również najlepsze kobiety turnieju. Organizatorzy turnieju zastrzegają sobie prawo do zmiany zakresu HCP dla poszczególnych kategorii w zależności od rzeczywistej liczby zgłoszeń do 2 godzin przed rozpoczęciem turnieju.

 W zależności od ilości zgłoszeń uczestnicy zostaną podzieleni do flightu, tj. prawdopodobnie w grupach po 3(4) graczy w systemie cannon. Przewidywany czas trwania turnieju to około 4,5 – 5 godzin.      

Turniej na 9-dołkowym polu publicznym

Turniej rozpocznie się po zakończeniu zajęć w Akademii Golfa z udziałem profesjonalnych trenerów. Systemem rozgrywek będzie „Texas Scramble“. Texas Scramble („Teksańska jatka”) – jest to zabawna i łatwa konkurencja. W zależności od ilości zgłoszeń organizator utworzy flighty składające się z trzech do pięciu graczy. Wszyscy gracze w danym flighcie będą grać swoją pierwszą piłkę z pola do wybijania (tee). Następnie zostanie wybrana najlepsza zagrana piłka. Od tego momentu, członkowie flightu będą grać swoją piłkę ponownie. Proces ten jest powtarzany do momentu rozegrania zwycięskiego dołka.

Szacowany czas trwania turnieju łącznie z treningiem to około 1,5 – 2 godziny. Skład flightów zostanie rozlosowany po prezentacji. Turniej jest przeznaczony wyłącznie dla osób nie grających w golfa, nie dla obecnych lub byłych posiadaczy Zielonych Kart.

Mini-turniej Pattingu

Przed rozpoczęciem turnieju trener udzieli krótkiego instruktażu dla niegrających w golfa. Następnie na greenach treningowych zostanie rozegrany krótki miniturniej pattingowy.

Turniej jest przeznaczony wyłącznie dla osób nie grających w golfa, nie jest przeznaczony dla obecnych lub byłych posiadaczy Zielonych Kart.

Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia udziału nie-golfistów w przypadku dużej liczby uczestników do tylko jednego z oferowanych turniejów.

Ubiór do udziału w turniejach: spodnie sportowe długie lub do kolan (UWAGA: bez dżinsów!!!), koszulka z kołnierzykiem.

Obuwie do udziału w turniejach: specjalne buty do golfa lub inne obuwie sportowe z gładką podeszwą (np. tenisówki).

Kije golfowe: Kije golfowe będą wypożyczane osobom niegrającym w golfa.

Przewidywane zakończenie turnieju: 15:30

Obiad:  15:30 – 16:30.

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród

W każdym turnieju golfowym przyznawane będą różne ilości punktów w zależności od stopnia trudności turnieju. Punkty te zostaną zaliczone do klasyfikacji generalnego zwycięzcy OLTIS THREE BALLS CUP, co oznacza, że nawet początkujący golfista ma szansę na wygranie generalnego OLTIS THREE BALLS CUP.

Ogłoszenie wyników wszystkich trzech turniejów oraz zawodów kobiet odbędzie się bezpośrednio po turnieju o godzinie 16:30 na terenie golfowego klubu Golf Resort Olomouc.

3) Indywidualny turniej gry w kręgle „CID Bowling Cup”

Dyrektor turnieju: Rostislav Vašek

Data: 5 czerwca 2024 r.

Miejsce: BOWLAND Bowling Center Šantovka (http://www.bowland-center.cz), 2 piętro Galerii Šantovka, Polská 1, Olomouc (centrum handlowe w pobliżu centrum Ołomuńca). Restauracja LOBSTER w centrum bowlingowym BOWLAND Šantovka.

Ubiór: sportowy, swobodny.

Zgłaszenie graczy: 18:00.

Oficjalne rozpoczęcie turnieju. 19:00

System rozgrywek: Wszyscy zgłoszeni uczestnicy rozgrywają kolejno po jednym meczu rundy podstawowej turnieju (rzuty 1×10). O kolejnym kluczu awansu w kategorii kobiet i mężczyzn oraz liczbie gier zostaniecie Państwo poinformowani po zakończeniu rundy podstawowej zgodnie z obowiązującym harmonogramem i ostateczną liczbą startujących.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości zgłoszeń .

Przewidywane zakończenie turnieju: 22:30

Ogłoszenie wyników, nagrody: Po zakończeniu turnieju bowlingowego, około godziny 23:00.

Klasyfikacja w turnieju bowlingowym będzie podlegać również ocenie punktowej, która zostanie zaliczona do ogólnej klasyfikacji OLTIS THREE BALLS CUP.

4) Wieczór integracyjny

Przez cały czas trwania turnieju bowlingowego, a także po jego zakończeniu, odbędzie się w restauracji LOBSTER i BOWLAND bowling center Olomouc nieformalny wieczór towarzyski. Nie zabraknie dobrej muzyki do tańca i do słuchania.

Prosimy pamiętać, że w pomieszczeniach restauracji LOBSTER i centrum bowlingowego BOWLAND Šantovka obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone tylko na tarasie restauracji.

Przekąski:  bufet, napoje bezalkoholowe, kawa, herbata, piwo, wino.

Kolacja w formie bufertu: 18:30

Przewidywany koniec imprezy: 01:00 – 02:00 (w zależności od nastroju).

5) Turniej Tenisowy par deblowych „JERID Tennis Cup”

Dyrektor turnieju: Miroslav Fukan

Data: 6 czerwca 2024 r.

Miejsce turnieju:  Centrum Sportu i Zdrowia OMEGA (OMEGA centrum sportu a zdraví), Legionářská 1299/19, Olomouc, www.omegasport.cz

Korty:    Otwarte tenisowe korty ziemne z nawierzchnią glinianą, lub hala (awaryjny wariant deszcz) w razie niepogody; nawierzchnia dywanowa, wymagane czyste trampki halowe).

Przewidywana liczba graczy: 40 graczy (20 par)

Liczba kortów: 7 kortów z możliwością stopniowego uwalniania.

Losowanie turnieju: Uczestnicy turnieju tenisowego zgłoszą się jako osoby indywidualne, które zostaną podzielone przez głównego organizatora na dwa koszyki a następnie bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju zostaną rozlosowane na pary  i  do poszczególnych grup. Losowanie odbędzie się drogą elektroniczną.

Sposób rozgrywania turnieju: Zostanie określony w zależności od liczby zgłoszeń, przy czym organizatorzy gwarantują uczestnikom minimum trzy mecze (mecz = set; system No Add). 

Założenia wstępne:

 • 5 grup po 4 pary
 • w grupach podstawowych 6 meczów na grupę/30 meczów łącznie
 • 5 zwycięzców z grup i 3 najlepszych z 2 miejsca awansuje do ćwierćfinału
 • 2 nieawansujący z 2 pozycji przechodzą do finału Konkursu Pocieszenia
 • półfinały
 • Finały (nie ma meczów o 3 i 4 miejsce; przyznajemy 2 x 3 miejsce)

W zależności od ostatecznej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do zmiany systemu turnieju.

Zgłoszenia uczestników: 8:30 – 9:00.

Losowanie: 9:00 – 9:30

Oficjalne rozpoczęcie turnieju: 9:30

Transport: Własny lub zorganizowany przez OLTIS Group

Parking: Parking będzie dostępny za szlabanem na parkingu pomiędzy stadionem „Androva a centrum sportowym OMEGA. Po przyjeździe na parking automat wyda bilet parkingowy, który później można wymienić u organizatorów na bezpłatny voucher na wyjazd.

Szatnie:  Ponieważ turniej organizowany jest w dużym centrum sportowym, uczestnik otrzyma przy zameldowaniu chip do szatni i numer szafki. Szafki są oznaczone numerami, otworzyć je i zamknąć można otrzymanym chipem.  Po zakończeniu turnieju należy oddać chip organizatorom. Za zgubienie lub nie oddanie chipa będzie pobierana opłata.

Catering: Odbędzie się w letniej restauracji Aqua & bar na teranie tego ośrodka sportowego

Przewidywane zakończenie turnieju: 15:30

Ogłoszenie wyników, nagrody: godz. 16:00. Miejsce uzyskane w turnieju tenisowym będzie oceniane punktami, które będą wliczane do ogólnej punktacji OLTIS THREE BALLS Cup.

Ogłoszenie wyników turnieju tenisowego, a także klasyfikacji generalnej OLTIS Three Balls Cup 2024 odbędzie się bezpośrednio po turnieju w Aqua restaurant & bar.

Opuszczenie obiektu: godz. 16:30

6) Nagrody

Ogłoszeni zostaną zwycięzcy poszczególnych turniejów oraz klasyfikacja ogólna na podstawie wyników wszystkich trzech turniejów łącznie (tenis, bowling, golf).

Dlatego też udział we wszystkich trzech turniejach (tenis, bowling, golf) jest warunkiem koniecznym do zajęcia miejsca w klasyfikacji generalnej.

Dla zdobywców miejsc 1-3 we wszystkich trzech turniejach oraz dla pierwszej trójki w klasyfikacji generalnej przewidziane są bardzo cenne nagrody.

7) Noclegi

Na podstawie zgłoszenia organizatorzy zorganizują zakwaterowanie zgodnie z informacjami podanymi w formularzu zgłoszeniowym.

Oferujemy zakwaterowanie w hotelu Flora Olomouc**** w pokojach następujących kategorii:

Hotel Flora Olomouc, Krapkova 34, Olomouc

 • pokój jednoosobowy „Comfort****” cena: 1.400 CZK
 • pokój jednoosobowy „Superior Plus****” cena: 1.800 CZK
 • pokój dwuosobowy „Comfort****” cena: 1.800 CZK
 • pokój dwuosobowy „Superior Plus****” cena: 2.200 CZK

Cena za pokój za noc zawiera śniadanie w formie bufetu, wifi w pokoju oraz podatek VAT.

Uczestnicy OLTIS THREE BALLS CUP 2024 pokrywają koszty zakwaterowania we własnym zakresie, organizatorzy organizują rezerwację pokoi na Państwa nazwisko na podstawie formularza rejestracyjnego.

W przypadku rezygnacji po dokonaniu rezerwacji, hotel obciąży Państwa opłatą za anulowanie rezerwacji zgodnie z warunkami zakwaterowania w hotelu:

 • 19-7 dni przed przyjazdem – 35% ceny zarezerwowanych usług
 • 6 dni przed przyjazdem – 50% ceny zarezerwowanych usług
 • w ciągu 24 godzin przed przyjazdem – 75% ceny zarezerwowanych usług
 • w przypadku nie zgłoszenia rezygnacji z zamówionych noclegów do 24 godzin przed przyjazdem, zostanie naliczone 100 % zamówionych usług

W przypadku wyczerpania kontyngentu pokoi w Hotelu Flora, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zaproponowania gościom alternatywnej opcji z wolnymi miejscami.

Rezerwacje noclegów będą dokonywane w kolejności napływania zgłoszeń.

8) Parkowanie

 • Hotel Flora Olomouc:

 Parkowanie na parkingu hotelowym za elektronicznym szlabanem – 100 CZK/noc/samochód.

 • BOWLAND Centrum bowlingu:

W obrębie budynku znajdują się 3 parkingi (P1, P2, P3) o pojemności 1 000 samochodów:

 • P1, P2 to podziemny parking, jest czynny w godzinach 6:45 – 00:30.
 • P3 to parking na dachu i jest czynny 24 godziny na dobę.

Parking jest bezpłatny przez pierwsze 2 godziny. W przypadku przekroczenia tego czasu należy zwrócić się do organizatorów o bilet wyjazdowy.

 • Golf Resort Olomouc

Na terenie ośrodka znajdują się 2 parkingi o pojemności odpowiednio 130 samochodów.

 • OMEGA Centrum Sportu i Zdrowia:

 Parking będzie dostępny za szlabanem na parkingu pomiędzy stadionem „Androva (stadion piłkarski Sigmy Ołomuniec) a centrum sportowym OMEGA. Po przyjeździe na parking automat wyda bilet parkingowy, który wymienisz u organizatorów na voucher na bezpłatny wyjazd.

9) Polityka prywatności

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i pouczenie Dostawcy danych

Dostawca danych

Wypełniając i przesyłając niniejszy formularz, udzielam firmie OLTIS Group a. s., ul. Milady Horákové 1200 / 27a, regon 26847281, zarejestrowanej w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Ostrawie, sekcja B, wkładka 2844, e-mail kontaktowy:  (dalej „Administrator”) zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, pod następującymi warunkami:

Dane osobowe podlegające przetwarzaniu:

 • imię i nazwisko, tytuły,
 • funkcje,
 • adres e-mail,
 • telefon kontaktowy.

Celem przetwarzania danych osobowych jest:

 • administrowanie związane z organizacją wydarzeń zawodowych i imprez towarzyskich,
 • wysyłanie zaproszeń i innych komunikatów związanych z działalnością Administratora, w tym wspólpracujących z Administratorem (sponsorzy generalni, partnerzy, współorganizatorzy)
 • wprowadzanie i przechowywanie tych danych osobowych w elektronicznej bazie danych IS MARTKET prowadzonej przez Administratora.

Czas przetwarzania danych osobowych:

 • Dane będa przetwarzane przez okres 10 lat.

Wypełniając i przesyłając formularz do Administratora, Dostawca danych wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych i oświadcza, że został należycie poinstruowany przez Administratora o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych)*, oraz, że powyższe dane osobowe są dokładne i prawdziwe, a przekazywane Administratorowi dobrowolnie.

)* Pouczenie dla Dostawcy danych

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia (UE) nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (zwane dalej „Rozporządzeniem”) informuje Administrator o tym, że:

 • dane osobowe Dostawcy danych będą przetwarzane na podstawie dobrowolnej zgody, na poniższych warunkach,
 • powodem podania danych osobowych przez Dostawcę danych jest interes Dostawcy danych w przesyłaniu informacji i zaproszeń lub ofert biznesowych na zorganizowane wydarzenia związane z działalnością Administratora, które nie byłyby możliwe bez podania takich danych,
 • Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych, nie upoważnił żadnego przetwórcy danych

do przetwarzania danych osobowych ani nie wyznaczył przedstawiciela do wykonywania obowiązków wynikających z rozporządzenia,

 • Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych Dostawcy danych do państw trzecich, organizacji międzynarodowych lub innych organizacji, niż powyżej wskazanym osobom trzecim,
 • dostawca danych ma prawo do odwołania swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych w celu ich poprawienia lub usunięcia danych osobowych lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwia się przetwarzaniu, ma prawo do przenoszenia tych danych na innego Administratora, jak również prawo do złożenia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że Administrator postępuje z naruszeniem Regulaminu podczas przetwarzania danych osobowych,
 • Na wydarzeniu OLTIS Three Balls Cup 2024, które odbędzie się 05-06.06.2024., zostaną wykonane zdjęcia i nagrania wideo, które OLTIS Group następnie udostępni uczestnikom wydarzenia, a także wykorzyst w celach marketingowych,
 • Przesyłając zgłoszenie i uczestnictwo, zgadzasz się na publikację zdjęć i filmów wideo z tego wydarzenia.

Wierzę, że informacje zawarte w tym dokumencie są wyczerpujące i wystarczające. Z wielką niecierpliwością czekamy na nasze spotkania i przyjacielskie zawody sportowe. 

W razie jakichkolwiek pytań, próśb lub życzeń prosimy o kontakt telefoniczny z Krystyna Śliwka pod numerem +48 665 948 474 lub mailowy .

W imieniu komitetu organizacyjnego

RNDr. Stanislav Koutný

Dyrektor marketingu OLTIS Group a.s.

i główny organizator OLTIS THREE BALLS CUP 2024

Potwierdź swój udział do 29 maja 2024 r. wypełniając formularz rejestracyjny https://www.oltis.pl/form/otbc-2024/.