LinkedIn

Rozwiązania dla kierowców, maszynistów, operatorów, magazynierów i innych pracowników, którzy wprowadzają dane poza biurem. Aplikacje przeznaczone są dla terminali mobilnych, smartfonów oraz tabletów. Umożliwiają wprowadzanie w terenie w trybie on-line danych, które następnie zostają transmitowane do systemu informatycznego firmy.

Zakres funkcjonalności
Kierowca
Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy dyspozytorem a kierowcą, wprowadzanie danych on-line przez kierowcę podczas transportu, wypełnianie elektronicznej Karty Drogowej, podłączenie do nawigacji.
Maszynista
Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy dyspozytorem a maszynistą, wprowadzanie danych i potwierdzanie czynności przez maszynistę w trybie on-line, dokumentacja elektroniczna.
Kierownik magazynu
Informacja w czasie rzeczywistym o stanie procesów w magazynie, kontrola pozycji magazynu i palet, planowanie i ewidencja przepływu w magazynie oraz inwentaryzacja towaru.
Magazyn
Kompleksowe rozwiązanie on-line, do zarządzania i ewidencji wszelkich procesów odbywających się w magazynie, z wykorzystaniem kodów kreskowych, kodów QR lub RFID.
Cross dock
Rozwiązanie on-line do obsługi załadunku, wyładunku i przeładunku przesyłek, z wykorzystaniem kodów kreskowych, kodów QR lub RFID, inwentaryzacja magazynu.
Intermodal
Kompleksowe rozwiązanie on-line do zarządzania i ewidencji wszelkich procesów odbywających się na terenie terminala, włącznie z odprawą samochodów na bramie.