LinkedIn

Międzynarodowa konferencja kolejowa IRFC 2022 (International Railway Forum & Conference) odbędzie się w Pradze w dniach 5-7 października 2022 r., pod auspicjami czeskiej prezydencji w Radzie UE.

Konferencja ta podzielona jest na pięć sekcji branżowych, które skupiają się na najważniejszych obszarach sektora kolejowego pod względem strategicznym, technicznym, badawczo-innowacyjnym i infrastrukturalnym. W każdej sekcji po prezentacjach nastąpi moderowana dyskusja. W ramach konferencji zaplanowana również jest wycieczka techniczna z bardzo ciekawą treścią. Wszyscy uczestnicy mogą spodziewać się wysoce profesjonalnego programu z możliwością spotkania i dyskusji z ważnymi przedstawicielami branży kolejowej w Czechach i UE.

Konferencję otworzy Dyrektor Wykonawczy Grupy OLTIS, Pan Miroslav Fukan, a po niej nastąpią przemówienia wprowadzające, które wygłoszą Minister Transportu Republiki Czeskiej Martin Kupka oraz Komisarz ds. Transportu Adina Vălean. Głos również zabierze przedstawiciel Szwecji i przejmie symboliczną batutę prezydencką od Czech.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji IRFC 2022 wszystkich ekspertów z branży kolejowej.

Wydarzenie to jest niecodzienną okazją do zaprezentowania poszczególnych firm działających w branży kolejowej i transportowej. Między innymi w postaci własnego stoiska w hali wystawienniczej bezpośrednio przylegającej do sali konferencyjnej.

Nie wahajcie się i skorzystajcie z wyjątkowej okazji, aby spotkać się z kluczowymi ekspertami w świecie kolei.

Aktualne informacje o IRFC 2022 www.IRFC.eu