LinkedIn

12.12.2018

Dnia 12 grudnia 2018 podczas uroczystej finałowej gali konkursów Vodafone Firma roku 2018 oraz Česká spořitelna Živnostník roku 2018 w Pradze firma OLTIS Group zdobyła trzecie miejsce.

W tym roku w konkursie wzięło udział 2888 firm i 2896 małych przedsiębiorstw. W ciągu 12 ostatnich lat w konkursie udział wzięły interesujące firmy, jakimi są na przykład wiodący producent i dystrybutor łóżek szpitalnych i pielęgniarskich – Linet, firma rozwijająca oprogramowanie antywirusowe Avast czy też Frentech Aerospace, producent technologii wykorzystywanej w kosmonautyce. Największa rywalizacja w Czechach odbywa się pomiędzy małymi i średnimi przedsiębiorstwami wszystkich rodzajów i we wszystkich regionach.

Do ogólnokrajowego finału przystąpiło 14 krajowych firm nominowanych do Vodafone Firma roku 2018. Zwycięzców rundy finałowej wyłoniło jury z całego kraju. Nominowane firmy ze wszystkich państw z osobna prezentowały się przed wykwalifikowaną komisją. W rundzie finałowej najważniejszym było przedstawienie firmy, jak wysoko plasuje się na rynku względem konkurencji, jakie są ich główne cele, realne plany oraz w jaki sposób przyczyniają się do rozwoju tego obszaru.

Wyniki konkursu Vodafone Firma roku 2018
1. miejsce Retigo, s.r.o. – produkcja wyposażenia gastronomicznego (Rożnów pod Radhoszczem)
2. miejsce Workswell s.r.o. – rozwój i produkcja systemu termowizyjnego (Praga 13)
3. miejsce OLTIS Group a.s. – integracja systemów informatycznych (Ołomuniec)

Miroslav Fukan, Dyrektor wykonawczy OLTIS Group powiedział: „Podejście do każdego klienta opiera się na kompetentnym zespole pracowników, którzy są zdolni zidentyfikować i zanalizować potrzeby klienta, zaproponować oraz zrealizować ich rozwiązanie. Celem wszystkich pracowników jest nieprzerwana długotrwała współpraca z klientem i szybka reakcja na jego wymagania“