LinkedIn

19.–20. 11. 2019

Pod koniec jesieni ponownie zorganizowano konferencję NavigatorVillag w Budapeszcie. Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku prezentowała się na niej firma OLTIS Hungaria Kft.

Pierwszy dzień konferencji skupiał się na tematach perspektyw i inwestycji infrastruktury transportowej na Węgrzech. Nasza koleżanka Tímea Pocza również wygłosiła prezentację. Tematem jej wystąpienia były produkty SIMON i Dokumenty + z naszej firmy. Ciekawy wykład zaowocował odwiedzinami licznych gości z publiczności.

Pierwszego dnia konferencji odbyła się mała uroczystość ku czci 20-stej rocznicy wydarzenia. Goście mogli delektować się jubileuszowym tortem lawendowym. Pierwszy dzień konferencji tradycyjnie zakończył się uroczystą kolacją, podczas której wszyscy goście mogli zrelaksować się po długim dniu pracy.

Można powiedzieć, że podobnie jak ubiegły, również ten rok był udany pod względem działań marketingowych dla OLTIS Hungaria. Oprócz udanych prezentacji udało nam się również odnieść sukces w handlu i wkrótce o tym Państwa poinformujemy.