LinkedIn

OLTIS Hungaria jako srebrny sponsor wzięła udział w konferencji „Szállítmányozás 2022” organizowanej przez magazyn NavigátorVilág. Podobnie jak w poprzednich latach, uczestnicy mieli okazję wysłuchać i obejrzeć wysokiej jakości wystąpienia i prezentacje. Nasza współpracowniczka Tímea Pőcze menedżerka handlowa OLTIS Hungaria również miała swój wkład.


Nasza koleżanka zaprezentowała temat „Wsparcie intermodalu za pomocą systemów informatycznych” skupiła się na rozwiązaniach, które w obecnej sytuacji kryzysowej znacząco poprawią warunki pracy i efektywność w przedsiębiorstwach transportowych i logistycznych.


O sukcesie jej prezentacji świadczy fakt, że po jej wystąpieniu wielu uczestników odwiedziło nasze stoisko. Dzięki temu rozpoczęliśmy negocjacje na różnych poziomach i nawiązaliśmy kilka nowych ważnych kontaktów handlowych.


To wydarzenie jest zawsze dla nas bardzo ważna, ponieważ daje nam możliwość spotkania z partnerami i nawiązania nowych relacji. W tym roku dzięki wspaniałej frekwencji przeżyliśmy bardzo udany dzień.