LinkedIn

31. 5. 2018 – 1. 6. 2018

Na przełomie maja i czerwca firma OLTIS Group zorganizowała dla swoich partnerów handlowych i przyjaciół jubileuszową, dziesiątą edycję spotkania w duchu sportowym – OLTIS THREE BALLS Cup. Tegoroczny program podobnie jak i w ubiegłych latach, składał się z turnieju OLTIS Group Golf Cup, bowlingowego turnieju CID Bowling Cup, nieformalnego wieczornego spotkania i turnieju tenisa 4 gier, który odbywał się pod nazwą JERID 25 Years Tennis Cup. O popularności tej akcji świadczy ilość uczestników, których w tym roku było aż 170.
Cały trójbój rozpoczął się w czwartek 31 maja przed południem turniejem golfowym, zarówno dla posiadaczy zielonych kart na 18- dołkowym polu mistrzowskim, jak i dla początkujących golfistów w 9- dołkowej akademii w Golf Resort Olomouc. W godzinach wieczornych nieformalne spotkanie towarzyszyło turniejowi bowlingowemu w Bowland Olomouc. Cała akcja została zakończona w piątek 1 czerwca turniejem tenisowym na kortach w Vesce koło Dolan.

Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom:

OLTIS Group Golf Cup 2018
mężczyźni: Petr Pospíšil
kobiety: Blanka Havelková
Texas: Josef Hurych, Václav Kabrhel, Piotr Klimek, Agáta Szurley, Pavel Lukaševic

CID Bowling Cup 2018
mężczyźni: Tomáš Pecháček
kobiety: Hana Čarková

JERID 25 Years Tennis Cup 2018
Imrich Sloboda – Ladislav Kopecký

Zwycięzcami całego turnieju OLTIS THREE BALLS Cup 2018 zostali: Blanka Havelková i Tomáš Pecháček

Wszystkim serdecznie dziękujemy i cieszymy się na spotkanie przy kolejnych akcjach organizowanych przez firmy z grupy OLTIS.

.