LinkedIn

Nasza koleżanka, Pőcze Tímea, wygłosiła prezentację podczas listopadowej konferencji EXPO NavigatorVilág. Wykład dotyczył systemów SIMON i D + i został bardzo pomyślnie przyjęty przez uczestników konferencji. Oprócz tego został on opublikowany w najnowszym wydaniu tego czasopisma branżowego a także udostępniony online.

Treść wykładu:
„Pőcze Timea, kierownik działu zakupów węgierskiej spółki Oltis Hungaria Kft., spółki – córki czeskiej grupy Oltis, przedstawiła aplikacje opracowane na podstawie 20-letniego doświadczenia w sektorze drogowym i kolejowym, oferujące kompleksowe rozwiązania.
Firma Oltis to grupa biznesowa z siedzibą i centrum rozwoju w Ołomuńcu oraz spółkami córkami na Słowacji, w Polsce, a od 2014 r także na Węgrzech – ponadto jest reprezentowana w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Białorusi. Ta grupa produkuje specjalne oprogramowanie, które można podłączyć do istniejących systemów i aplikacji klientów, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa systemów i danych. SW Simon jest przeznaczony do lokalizowania lokomotyw i wagonów, a Dokumenty + to aplikacja do zarządzania formularzami o specjalnych funkcjach.
Firma oferuje swoim klientom najnowocześniejsze centrum danych („state-of-the-art datacentrum”) z całodobową obsługą klienta, systemowymi certyfikatami ISO oraz statusem Oracle GOLD i Microsoft Gold. Oprócz tych działań ma doskonałą wiedzę i doświadczenie zdobyte w projektach finansowanych i wspieranych przez Unię Europejską.
– Celem firmy Oltis Hungaria Kft. (s.r.o.) jest zapoznanie firm przewozowych i spedycyjnych z najbardziej innowacyjnymi systemami i aplikacjami rynkowymi- zauważyła Pőcze Tímea. – przy pomocy tych programów można stworzyć nowoczesny system zarządzania, który – dzięki automatyzacji i ograniczonej administracji – uprości i ułatwi pracę tych firm.”

Tutaj możesz przeczytać kolejną część tego wykładu:
http://www.kozlekedesvilag.hu/hir/vasut/oltis/