LinkedIn

W dniach 19-20 04 2010 odbyła się 2 edycja konferencji naukowej RAINWORM 2010 na temat:

Aktualne pytania dotyczące implementacji TAF TSI w systemach zarządców infrastruktury i przewoźników w Europie Środkowej.

Konferencję zorganizowała dla przedstawicieli zarządców infrastruktury oraz przewoźników firma OLTIS Group.

Tematycznie konferencja kontynuowała problematykę zeszłoroczną. Naukowa cześć konferencji została podzielona na kilka tematycznych bloków: (1) Wstęp, ogólna informacje i wystąpienia (2) Integracja systemów informatycznych TAF TSI; (3) Opłaty za kolejową drogę transportową; (4) Sprzedaż tras i zestawienie planu zmian; (5) Zarządzanie dyspozytorskie i operacyjne; (6) Ograniczenie infrastruktury, pliki referencyjne.

Najcenniejsza była wymiana doświadczeń między doświadczonymi praktykami z branży, którzy wykorzystują technologie informatyczne do rozwiązywania realnych problemów. Tak samo jak rok temu i teraz konferencja została oceniona bardzo pozytywnie, a jej uczestnicy wzbogacili się o wiele nowych doświadczeń i kontaktów. Do sukcesu przyczyniło się również przyjemne otoczenie z usługami na wysokim poziomie, oraz dokładnie przygotowany program i bezbłędna praca wszystkich organizatorów.