LinkedIn

W dniach 26 – 30 kwietnia odwiedzili Republikę Czeską przedstawiciele firmy MIDO Information & Technology z miasta Daegu z Południowej Korei, którzy współpracują z nami przy realizacji międzynarodowego projektu E! 4509 EIMIS – Europejski intermodalny system informatyczny.

Na spotkaniu z przedstawicielami firmy JERID zostały omówione zadania, którymi się będą obie firmy zajmować w tym roku w ramach projektu – zbiór informacji o terminalach w Chinach i Południowej Korei, informacje o usługach świadczonych przez dane terminale, dane o korytarzach transportowych, zebranie azjatyckich słowników, ew. tłumaczenie aplikacji na język koreański.

Projekt EMIS, którego międzynarodowym koordynatorem jest firma JERID, jest zorientowany na rozwój systemu informatycznego dla europejskiego transportu intermodalnego jako niezależnego centrum informatycznego z wyszukiwarką dla wszystkich użytkowników rynku przewozowego, dla aplikacji desktopowej i internetowej, internetowych komponentów i usług, z mapą elektroniczną.