LinkedIn

11.4.2018

11 kwietnia w Warszawie po raz pierwszy odbyła się konferencja Logistics Manager Meeting pt. „Zdrowy Gen Łańcucha Dostaw”.
Gościem specjalnym konferencji był Evan Armstrong, założyciel i prezes amerykańskiej firmy doradczej i badającej światowy rynek logistyczny – Armstrong & Associates, Inc., cytowanej przez najważniejsze na świecie media logistyczne. W swoim wystąpieniu Evan Armstrong opisał między innymi stan światowego rynku usług logistycznych: trendy globalne i regionalne, fuzje i przejęcia, zróżnicowanie firm 3PL na świecie oraz liderów i ich strategie.
W konferencji brali udział również przedstawiciele OLTIS Polska Piotr Klimek i Jerzy Wisła. Piotr Klimek razem z dr Rolandem Jachimowskim z Politechniki Warszawskiej wygłosili prelekcję na temat realizowanego wspólnie projektu Europejskiego Portalu usług Logistycznych (EPLOS). Idea projektu EPLOS spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników konferencji. Wielu z nich odwiedziło później stoisko OLTIS Polska aby uzyskać więcej informacji na ten temat. Poza pytaniami było również kilka ciekawych pomysłów na rozszerzenie funkcjonalności portalu EPLOS.
W konferencji wzięło udział blisko 300 menedżerów logistyki i transportu.
Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie organizatora:
http://www.konferencje.logistics-manager.pl/