LinkedIn

1 listopada, już po raz dwunasty, w kompleksie Klasztoru Brzewnowskiego w Pradze, odbyła się konferencja SpeedChain. Nasza firma, podobnie jak w latach minionych, skorzystała z okazji, by spotkać się z dotychczasowymi i przyszłymi klientami. Z tego powodu została jednym z wystawców.
Tradycyjnie na wydarzeniu omawiane były zagadnienia współczesnej logistyki, jej kluczowe aspekty, znaczenie społeczne i perspektywy dalszego rozwoju. Tegoroczne hasło konferencji brzmiało: Globalna gospodarka: wyzwania dla logistyki lokalnej.
Organizatorzy całego wydarzenia dla 600 uczestników przygotowali bogaty program, podzielony na wiele sekcji. Jednym z mówców był nasz kolega Rabomír Bača, który z dyrektorem firmy SANTA-TRANS (członek grupy Kofola) Jiřím Hartmannem wygłosił prezentację SANTA-TRANS zarządza swoim transportem za pomocą systemu LORI.
Na zakończenie całego dnia konferencji zorganizowano wieczór galowy V.I.P. Logistic Rendezvous, podczas którego ogłoszono zwycięzcę konkursu na logistyczny projekt roku Czeskiego Zrzeszenia Logistyki, którym został automatyczny magazyn drobnych części zamiennych firmy ŠKODA AUTO.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko i cieszymy się na kolejne spotkania.