LinkedIn

Firma OLTIS Group na początku czerwca zorganizowała dla swoich przyjaciół i kontrahentów już ósmą edycję imprezy sportowo-towarzyskiej – OLTIS THREE BALLS Cup. Podobnie jak w poprzednich latach, program spotkania składał się z turnieju tenisowego w deblu pod nazwą JERID Tenis Cup, turnieju kręglowego CID Bowling Cup, turnieju golfowego OLTIS Group Golf Cup oraz nieformalnej wieczornej imprezy integracyjnej. Dowodem na popularność wydarzenia jest wysoka liczba uczestników, których w tym roku było 160.

Cały trójbój rozpoczął się w czwartek 1 czerwca od turnieju golfowego, w którym mogli wziąć udział zarówno posiadacze zielonych kart, grając na 18 dołkowym polu mistrzowskim, jak i początkujący, rywalizujący na 9 dołkowym polu treningowym w Golf Resort Olomouc. W godzinach wieczornych w klubie Bowland Olomouc przygotowano nieformalny wieczorek towarzyski, podczas którego rozegrano turniej bowlingowy.  Rozgrywki zakończyły się w piątek 2 czerwca turniejem tenisowym, rozgrywanym na kortach w Vésce u Dolan.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie i cieszymy się na spotkanie podczas któregoś z kolejnych wydarzeń organizowanych przez firmy zrzeszone w OLTIS Group.