LinkedIn

 

W dniach 09-12 maja 2017 firma OLTIS Group wzięła udział z 16. międzynarodowych targach logistyki, transportu, technologii informatycznych i zarządzania łańcuchami dostaw – Transport Logistic München.  Była jednym z 2162 wystawców z 62 państw, które w tegorocznej edycji przygotowali swoje ekspozycje. Impreza przyciągnęła 60726 odwiedzających z 123 państw, potwierdzając w ten sposób swoje rosnące znaczenie.

Dla nas uczestnictwo w tegorocznych targach w Monachium oznaczało okazję do spotkania się z wieloma naszymi dotychczasowymi klientami z czołowych firm spedycyjnych i transportowych. Udało się nam nawiązać wiele nowych interesujących kontaktów z potencjalnymi partnerami i klientami ze środowej, południowej i zachodniej Europy. Na naszym stoisku przeprowadziliśmy wiele rozmówi i zaprezentowaliśmy nie tylko nowości w naszych produktach, ale również dyskutowaliśmy o nowych trendach w dziedzinie systemów informatycznych dla transportu i logistyki.  Pozyskaliśmy cenne informacje i kontakty z rynku kolejowego, a wydarzenie przyczyniło się do dalszej promocji marki OLTIS Group.

Obecność na targach była dla nas wiele korzystana z punktu widzenia handlowego i specjalistycznego.  Była to okazja do wzbogacenia wiedzy o aktualnych trendach rozwojowych w europejskim kolejnictwie, o najważniejszych konkurentach z branży technologii informatycznych dla transportu, a także o nowościach z branży logistyki.