LinkedIn

W tegorocznym konkursie o tytuł Pracodawca Przyjazny Rowerzystom w całych Czechach wzięło udział 430 firm, ale trzypunktowa przewaga zapewniła OLTIS Group zwycięstwo w tej kategorii. Kryteriami, które wpłynęły na wysoki wynik, były m.in .: zadaszone, monitorowane miejsca parkingowe dla rowerów przy wjeździe bez barier, prysznice na piętrach, wniesienie opłat rejestracyjnych na konkurs WORK ON BIKE oraz organizacja wewnętrznych firmowych zawodów w ramach tego konkursu. Dzięki temu, że nasza firma uzyskała ponad 64% punktów, otrzymaliśmy również certyfikat European Golden Cycling Employer, który jest ważny przez 3 lata!

Te nagrody są potwierdzeniem dla całej firmy, że obrała ona właściwy kierunek, kompleksowo wspierając tę działalność. Dla każdego jest to sygnał, że kierownictwo firmy jest zainteresowane zaspokajaniem potrzeb pracowników nie tylko w procesie samej pracy, ale także w innych działaniach, zarówno sportowych jak i związanych z ekologią. Nic więc dziwnego, że pracowników Oltis Group ich praca również bawi.

Więcej informacji oraz wywiad z koordynatorką firmy Zuzaną Novotną w artykule oficjalnego organizatora konkursu DO PRACY NA ROWERZE.