LinkedIn

10.10.2018
Bardzo doceniamy nagrodę Vodafone Firma roku województwa Ołomunieckiego, którą otrzymaliśmy podczas uroczystej gali w dniu 10 września 2018. Gratulujemy również pozostałym finalistom i cieszymy się z awansu do krajowego finału konkursu, który odbędzie się 12 grudnia 2018 w pałacu Žofín w Pradze. Trzymajcie za nas kciuki!

Vodafone Firma roku 2018 województwa Ołomunieckiego:

1. OLTIS Group a.s. – Integracja systemów informatycznych (Ołomuniec)
2. LASKI, s.r.o. – technika komunalna (Smržice)
3. Zemědělské družstvo Haňovice – produkcja rolna i produkcja dodatkowa (Chudobín)

Konkurs Firma roku dzięki swojemu biznesowemu i terytorialnemu zasięgowi należy do największych konkursów w kraju. Dobrze zdefiniowane zasady powodują maksymalną obiektywność w ocenie zgłoszonych firm. Dzięki temu powstaje wyjątkowe porównanie uczestników w regionach jak i całej Republice Czeskiej.

Do ogólnokrajowego finału konkursu kwalifikuje się 14 firm z konkursów wojewódzkich. Zwycięskie firmy ze wszystkich województw mają za zadanie zaprezentować się przed profesjonalnym jury. Finał zależy od zdolności prezentacyjnych przedstawicieli firm, od tego jak są zorientowane w konkurencyjnym środowisku, jak ambitne i realistyczne są ich plany biznesowe oraz od tego w jaki sposób przyczyniają się do rozwoju otoczenia w którym funkcjonują.