LinkedIn

22.–23.3.2018
INFORMATYZACJA I AUTOMATYZACJA PROCESÓW MAGAZYNOWYCH – pod tym hasłem odbyła się w dniach 22-23 marca 2018r w Łodzi kolejna edycja warsztatów managerskich z cyklu WarehouseLAB.
Firma OLTIS Polska już po raz piąty była partnerem warsztatów, podczas których osoby odpowiedzialne za logistykę magazynową spotkały się z projektantami, wdrożeniowcami i dostawcami systemów IT oraz rozwiązań automatycznych dedykowanych temu obszarowi. Warsztaty te to możliwość spotkania się z potencjalnymi klientami i zaprezentowania nowości, ale przede wszystkim też bezpośredni kontakt z osobami, które na co dzień zajmują się logistyką i podejmują decyzje w sprawie kierunku rozwoju firmy. Ponieważ logistyka jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów rynku to spotkanie na WarehouseLAB jest okazją do pozyskania informacji o nowych potrzebach i nowych wymaganiach firm z branży TSL.
Tak było i tym razem. Przedstawiciele Oltis Group: Radim Vala z CID International oraz Piotr Klimek i Jerzy Wisła z OLTIS Polska przedstawili wybrane funkcje systemu WMS LOGI oraz aplikacje, które mogą zwiększyć jego efektywność: okna czasowe (system awizacji) oraz magazynową aplikację na urządzenia mobilne (smartfony i tablety), które spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników.