LinkedIn

Nasz kolega Piotr Manowiecki wygłosił podczas konferencji prezentację pt. „Chmura jako elastyczne, pewne i bezpieczne rozwiązanie dla firmowej infrastruktury IT”.

Przekonywał w nim, że wbrew obiegowym opiniom, rozwiązania chmurowe, polegające na tym, że użytkownik systemu informatycznego łączy się za pomocą internetu ze zdalnym serwerem, udostępnianym przez firmę informatyczną, na którym funkcjonuje jego firmowy system informatyczny, jest znacznie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem niż zamawianie skomplikowanych systemów informatycznych, obsługiwanych lokalnie na własnych serwerach.

Transport Manager Meeting to coroczne spotkanie branży transportowej, organizowane przez pismo „Transport Manager”, podczas którego omawiane są różne zagadnienia związane z transportem drogowym. Prelegenci opowiadali w tym roku m.in. o zagrożeniach dla branży, związanych z wprowadzaniem płacy minimalnej przez Francję, o możliwościach obciążenia dłużnika kosztami windykacji czy o szczegółach negocjacji polsko-rosyjskich w sprawie zezwoleń transportowych.

Tegoroczna edycja odbyła się w Krakowie 3 marca i wzięło w niej udział ponad 300 osób. Firma OLTIS Polska oprócz prezentacji miała na niej również swoje stoisko.

Więcej informacji na stronie Transport Manager Meeting:

http://www.transport-manager.pl/index.php/relacja-tmm-23-04-2016

 

 

05_Transport Manager Meeting__4964 05_Transport Manager Meeting_0386 05_Transport Manager Meeting__5004 05_Transport Manager Meeting__0272 05_Transport Manager Meeting__0459