LinkedIn

Dział marketingu zorganizował w połowie czerwca trzecią już edycję imprezy sportowo-towarzyskiej – OLTIS THREE BALLS Cup 2011,  na którą zaproszeni zostali przyjaciele i partnerzy handlowi firm z grupy OLTIS. Podobnie jak w poprzednich latach, wydarzenie składało się z następujących rozgrywek: JERID Tenis Cup , CID Bowling Cup,  OLTIS Group Golf Cup , a także z wieczorka towarzyskiego.

Program konkursów otworzył w czwartek 16.06. turniej tenisowy, rozgrywany na kortach w Vésce koło Dolan. Tego samego dnia wieczorem, uczestnicy wzięli udział w wieczorku towarzyskim i turnieju kręglowym w klubie Bowland Olomouc. Całe wydarzenie zamknął w piątek 17.06. turniej golfowy, na polu Austerlitz, gdzie posiadacze zielonych kart rywalizowali na polu 18-to dołkowym, a początkujący wzięli udział w zajęciach organizowanych na polu 6-cio dołkowym.

Sądząc po opiniach wygłaszanych przez uczestników, impreza była udana i przyczyniła się do umocnienia znajomości z dotychczasowymi partnerami i nawiązania kontaktów z nowymi.