LinkedIn

Firma OLTIS Group w dniach 11-12 czerwca 2014 r. zorganizowała dla swoich partnerów handlowych i przyjaciół szóstą już edycję imprezy sportowo-towarzyskiej  – OLTIS THREE BALLS Cup.

Podobnie jak w poprzednich latach, format spotkania składał się z turnieju tenisowego w deblu –  pod nazwą JERID Tenis Cup, turnieju kręglarskiego CID Bowling Cup, turnieju golfowego OLTIS Group Golf Cup oraz wieczornej imprezy integracyjnej.

Cały trójbój rozpoczął się w środę 11 czerwca od turnieju tenisowego rozgrywanego na kortach w Vésce koło Dolan. W godzinach wieczornych tego samego dnia w programie był wieczorek towarzyski i turniej kręglarski w Bowland Bowling Center w Ołomuńcu. Ostatnim akordem imprezy był rozegrany w czwartek 12 czerwca w Golf Resort Olomouc turniej golfowy, przeznaczony zarówno dla posiadaczy zielonych kart (na polu osiemnasto dołkowym), jak i dla początkujących golfistów (na polu dziewięcio dołkowym).  Firma Auto Hlaváček Olomouc była oficjalnym przewoźnikiem imprezy – jej obowiązkiem był przewóz uczestników na poszczególne miejsca.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie i cieszymy się na spotkanie podczas którejś z kolejnych akcji organizowanych przez firmy zrzeszone w OLTIS Group.

tenis_051 tenis_041

bowling_208 bowling_190 bowling_182 bowling_144 bowling_111 bowling_070 bowling_068

golf_090 golf_056 golf_039