LinkedIn

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do spotkania z naszymi kolegami podczas międzynarodowej konferencji logistycznej SpeedCHAIN, która odbędzie się 13 września 2023 r. w klasztorze Břevnov w Pradze. OLTIS Group jest brązowym partnerem tego największego wydarzenia logistycznego w Czechach.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać interesujących wykładów, dyskusji panelowych, studiów przypadków i prezentacji najnowszych innowacji technologicznych w dziedzinie logistyki. Konferencja koncentruje się na aktualnych tematach, które mają wpływ na cały łańcuch dostaw, takich jak wydajność, bezpieczeństwo, cyfryzacja, zrównoważony rozwój i e-mobilność.

Razem z Tomášem Urbanem, dyrektorem zarządzającym EUROFROST CB i FROSTTRANS, nasz kolega, Radomir Bača, przedstawi wykład na temat logistyki towarów chłodzonych i mrożonych z perspektywy IT.

W otoczeniu tak prestiżowego wydarzenia chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, opiniami i planami na przyszłość. Na naszym stoisku będziemy prezentować nasze produkty i usługi oraz odpowiadać na Państwa pytania.

Z niecierpliwością czekamy na osobiste spotkanie i nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Zespół OLTIS Group