LinkedIn

W dniach 8 i 9 czerwca 2023 r. dołączyliśmy do grona partnerów 6. dorocznej konferencji logistycznej SpeedCHAIN Slovakia w Modrze koło Pezinka.

W tym roku w tej międzynarodowej konferencji wzięło udział ponad 200 osobistości z branży logistycznej, a w programie omówiono tematy, które obecnie napędzają obecny świat logistyki.

Zalety tego wydarzenia to między innymi doświadczenie specjalistów, studia przypadków, dyskusje panelowe, dwa dni aktywnego networkingu i wieczór galowy z nagrodami dla najważniejszych osobistości słowackiej logistyki.

Wypełnione po brzegi sale konferencyjne kompleksu hotelowego Zochova chata potwierdziły, że koncepcja konferencji przyciąga coraz więcej profesjonalistów z branży transportu i logistyki.

OLTIS Group jest jedną z firm, które aktywnie uczestniczą w tym wydarzeniu od samego początku. Podobnie jak w poprzednich latach, skorzystaliśmy z okazji, aby spotkać się z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami, a także zaprosić ich na nasze stoisko. Interesujący wykład na temat „Wyzwania IT w szybko zmieniającym się świecie logistyki” wygłosił dyrektor sprzedaży Vlastimil Kožej.

Drugiego dnia konferencji mieliśmy okazję zwiedzić magazyn dystrybucyjny DHL Supply Chain.

Całe wydarzenie odbyło się w duchu bardzo konstruktywnych dyskusji. Dziękujemy wszystkim klientom i partnerom, z którymi mogliśmy się spotkać na tym niezwykłym wydarzeniu.