LinkedIn

OLTIS Group była jednym z wystawców na międzynarodowych targach Transport Logistic 2023 w Monachium w dniach od 9 do 12 maja 2023 roku.

W targach wzięło udział łącznie 2 320 wystawców z 67 krajów i ponad 75 000 odwiedzających z ponad 120 krajów. Spośród 2 320 wystawców, 1 390 pochodziło z zagranicy, co stanowi rekordowy udział na poziomie 60 procent. Udział zagranicznych odwiedzających wzrósł do ponad 50 procent i był wyższy niż kiedykolwiek w przeszłości. Całkowita powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów wyniosła 127 000 m2 w dziesięciu halach i na rozległym terenie zewnętrznym. W pierwszej dziesiątce krajów po Niemczech pod względem liczby wystawców znalazły się Holandia, Włochy, Belgia, Francja, Austria, Chiny, Turcja, Hiszpania, Polska i Wielka Brytania. W tegorocznej edycji 60 wystawców z Czech i Słowacji zaprezentowało się na rekordowej powierzchni wystawienniczej wynoszącej 2 000 m2.

Udział w tegorocznej edycji monachijskich targów oznaczał dla nas możliwość ponownego spotkania się po czterech latach w tym prestiżowym środowisku z wieloma dotychczasowymi klientami z czołowych firm spedycyjnych i przewoźników, a także nawiązania wielu nowych interesujących kontaktów z potencjalnymi partnerami i klientami z całej Europy. Na naszym stoisku odbyliśmy szereg spotkań i zaprezentowaliśmy nie tylko nowości produktowe, ale także nowe trendy w dziedzinie systemów informatycznych dla transportu i logistyki. Oprócz pozyskania informacji i kontaktów z rynku transportu i logistyki, targi przyczyniły się również do zwiększenia rozpoznawalności marki OLTIS Group.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne spotkania przy nowych okazjach.