LinkedIn

01-03.03.2023, Wisła, hotel Stok****

Dwunasta edycja polsko – czesko – słowackiej konferencji, to spotkanie polskich, czeskich i słowackich specjalistów z branży kolejowej i TSL. Jest znaczącym wydarzeniem w kalendarzu sektora logistyki i kolei.

To spotkanie managerów, ekspertów kolejowych, logistycznych a także specjalistów ekspansywnie rozwijanej branży transportu intermodalnego, klientów i instytucji z wszystkich trzech krajów. Powyższe branże borykają się obecnie z problemami na rynkach rodzimych i międzynarodowych.

Na konferencji omówimy aktualną sytuację z rynków kolejowych i Intermodalnych o zasięgu krajowym i globalnym, przeanalizujmy najnowsze branżowe trendy a także tendencje rozwoju, które już wkrótce mogą zmienić reguły gry. Jak zawsze na konferencji SYSTEMY KOLEJOWE|FORUM INTERMODALNE otrzymają Państwo nieocenioną możliwość kontaktu z uczestnikami konferencji, ale także ekspertami. Panele otwarte, umożliwią bezpośrednią dyskusję ze specjalistami z wybranej dziedziny. Uzbroimy Cię w wiedzę, która pozwoli Ci spojrzeć na sektor logistyki, kolei w sposób nieszablonowy, odświeżający i spójny.

Do udziału w  konferencji zapraszają organizatorzy oraz partnerzy konferencji!

Do zobaczenia w Wiśle.

Zakres tematyczny i wstępny program znajdą Państwo na stronie konferencji.

Link do formularza rejestracyjnego