LinkedIn

Szanowni Partnerzy Handlowi, Przyjaciele,

od 1 stycznia 2023 roku dochodzi do istotnej zmiany na pozycji dyrektora spółki OLTIS Slovakia. Odchodzi dotychczasowy dyrektor, Pan Ing. Peter Šulko, któremu za jego działalność na stanowisku serdecznie dziękujemy i życzymy mu dużo zdrowia, zadowolenia oraz dużo sukcesów w pracy w ramach nowego wezwania robocze na Ministerstwie Transportu Słowacji.

Nowym dyrektorem spółki OLTIS Slovakia od danej daty staje się Pan Ing. Jozef Peško, doświadczony manager i fachowiec, który do naszej spółki przeszedł ze  Spółki Kolejowej Słowacja – Železničnej spoločnosti Slovensko.

Jego życiorys zawodowy pokazuje zapalonego kolejarza, który po odbyciu studiów na VŠDS – Wyższej Szkole Transportu a Łączności w Żylinie kontynuował w spółkach ŽSR, ZSSK CARGO i Spółce Kolejowej Słowacja od profesji w działach produkcyjnych aż po stanowiska managerskie. Pracował w działach produkcyjnych, w działu handlu i działu konserwacji i do nas przychodzi ze stanowiska dyrektora Centrum Serwisu Spółki Kolejowej Słowacja – Serviscentra Železničnej spoločnosti Slovensko. Więc możemy się cieszyć na fachowca, dla którego kolej jest sprawą serca i którą zna we wszystkich zakresach.

Priorytetowym celem spółki OLTIS Group, OLTIS Slovakia włącznie jest zadowolenie naszych klientów, jakościowe usługi i profesjonalne wsparcie techniczne. Mamy nadzieję, że praca w naszej spółce będzie dla nowego Pana dyrektora ciekawym wezwaniem i życzymy mu i spółce OLTIS Slovakia pod jego kierownictwem dużo sukcesów!

Przy niniejszej istotnej okazji też dziękujemy Wam, wszystkim naszym partnerom handlowym za dotychczasową współpracę, cieszymy się na następną przyszłą współpracę i życzymy udany nowy rok 2023!

Štefan Mestický
Dyrektor Generalny
OLTIS Group

Pesko