LinkedIn

W dniach 14‒18 września 2009 miało miejsce się największe w Czechach spotkanie firm z dziedziny transportu i logistyki – 5 międzynarodowe targi transportu i logistyki TRANSPORT A LOGISTIKA Brno 2009.
Firma OLTIS Group wzięła w nich udział razem ze swoimi firmami- córkami: JERID, RPPI oraz CID International. Targi skomentował Dyrektor handlowy firmy OLTIS Group pan Václav Nebeski:

„Na tegoroczne targi w Brnie wpływ miał światowy kryzys finansowy, mniej było wystawców jak również odwiedzających targi, przeprowadziliśmy jednak parę interesujących rozmów z obecnymi jak również potencjalnymi klientami, z dużymi przedsiębiorstwami czy to z małym firmami. Miało także miejsce ważne spotkanie ze środowiskiem akademickim. Wszystkie spotkania przyczyniły się do poprawienia naszych dobrych już relacji pomiędzy OLTIS Group a klientami. Z drugiej strony nie byliśmy w stanie zapewnić uczestnictwa naszych klientów i potencjalnych klientów z Polski.

Nasze stoisko w ujednoliconym stylu było ocenione bardzo dobrze. Wszystkie firmy z naszego holdingu zaprezentowały się „pod jednym dachem”. OLTIS Group miało stoisko na profesjonalnym poziomie z doskonałym zapleczem, co zostało pozytywnie ocenione przez naszych klientów.”