LinkedIn

W dniach 17-18 września 2009 zorganizowaliśmy dla naszych klientów i zaprzyjaźnionych firm 1 edycję OLTIS THREE BALLS CUP. Sportowy trójbój przebiegał w 3 dyscyplinach – golf, bowling i turniej tenisowy czterech gier, a wzięło w nim udział ponad 100 uczestników z Republiki Czeskiej, Polski i Słowacji.

Turniej golfowy odbywał się w Vésce, niedaleko Dolan, a jego zwycięzcą został Josef Hurych z firmy Koventa Česká Třebová.

Wieczorem miał miejsce turniej bowlingowy w centrum bowlingowym ATLANT, w Olomoucu, a po nim towarzyskie spotkanie wszystkich uczestników. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach- kobiet i mężczyzn. Po ostrej rywalizacji w obu grupach, na pierwszym miejscu wśród kobiet uplasowała się pani Daniela Kliková z ČD Cargo, a wśród mężczyzn pan Attila Süll z firmy NH – Trans.

Drugiego dnia naszej imprezy sportowej wróciliśmy znów do Vésky niedaleko Dolan, tym razem do SK Véska na piękne korty tenisowe. W turnieju wzięło udział 18 par. Półfinałowe spotkania zdecydowały, że o zwycięstwo walczyły pary Simčo – Špička i Benko – Witiska, a o 3. i 4. miejsce pary  Mestický – R. Špička i Friedrich – Kuděla. W finale zwyciężyli Ján Simčo, Železničná spoločnosť Cargo Slovakia i Jiří Špička, Dopravní vzdělávací institut.

Równolegle do turnieju tenisowego przygotowaliśmy również program dla gości mniej aktywnych sportowo. Liczna grupa, w której przeważali goście z Polski, wzięła udział w zwiedzaniu z przewodnikiem historycznego centrum Ołomuńca z przewodnikiem. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni piękną architekturą naszej hanackiej metropolii.

Po zwiedzaniu, wszyscy goście spotkali się na terenach tenisowych, gdzie w ramach poczęstunku na świeżym powietrzu czekała na nich niespodzianka w postaci indyka z rożna i pieczonego prosiaka.

Nasze sportowo-towarzyskie spotkanie zakończyło się  ogłoszeniem najbardziej wszechstronnego sportowca OLTIS THREE BALLS CUPu 2009, którym został pan Jiří Špička z Dopravního vzdělávacího institutu. Wszyscy zwycięzcy dostali wartościowe nagrody i piękne puchary aby im przypominały naszą sportową akcję.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na 2 edycji OLTIS THREE BALLS CUP!