LinkedIn

W dniach 21-24.09.2021 nasza firma wzięła udział w 14 edycji międzynarodowych targów TRAKO w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Targi te odbywają się co dwa lata i są największymi i najbardziej prestiżowymi targami w Polsce. Prawie 23 tysiące uczestników z 39 krajów i ponad 500 wystawców z całego świata!

Widzieliśmy się po niemal dwóch latach, kiedy to nie mogliśmy spotykać się osobiście. Mimo niepewności, jaka towarzyszyła organizacji targów, ze względu na szeroką gamą obostrzeń covidowych, które trzeba było pełnić. To co się wydarzyło na TRAKO przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Mieliśmy bardzo wielu gości, wszyscy byli spragnieni kontaktu bezpośredniego. Ciężko sobie wyobrazić, by targi się nie odbywały, a biznes był prowadzony tylko online.

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2021. To idealne miejsce spotkań firm związanych z branżą kolejową, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych, władz państwowych i samorządowych, ekspertów i pasjonatów.

Targi TRAKO szeroko relacjonowane były w mediach krajowych i zagranicznych. Na wydarzenie akredytowało się 130 dziennikarzy z Polski, a także Czech, Dani, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Rumuni.

Przedstawiciele OLTIS Group zaprezentowali nowości w rozwiązaniach IT, spotkali się ze swoimi klientami i partnerami, oraz promowali dwie konferencje organizowane przez OLTIS Polska i OLTIS Group w 2022 roku: Systemy Kolejowe| Forum Intermodalne oraz IRFC.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia wkrótce w Wiśle i w Pradze.