LinkedIn

IX edycja TransLogistica Poland, 07-09.11.2022 w Warszawie, to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z branżami transportu – spedycji – logistyki.

IX Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki to nieoceniona możliwość zapoznania się z branżowymi trendami, nowościami oraz wymiany poglądów i rozmów na temat problemów branży.

Wśród wystawców tegorocznej edycji nie zabraknie i nas! OLTIS Group zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska G3 w hali nr 3. Szukasz systemu informatycznego, trafiłeś idealnie, jesteśmy tu dla Ciebie! Odwiedzających nasze stoisko oprócz dużej dawki informacji na temat naszych rozwiązań informatycznych, czeka czesko – morawski poczęstunek.

Targi to idealne wydarzenie dla firm poszukujących dostawców rozwiązań informatycznych, korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

OLTIS Group to firma z czeskimi korzeniami i ponad 25-letnią tradycją w tworzeniu rozwiązań IT dla branży transportu – spedycji – logistyki.  Sprawdzamy się w obszarach kolejowego transportu towarowego i drogowego, logistyki magazynowej, terminali kontenerowych (śródlądowych). Dla każdego z tych obszarów oferujemy dedykowane rozwiązania. Zarządca infrastruktury i technologie mobilne to kolejne obszary, które nie pozostają bez naszego wsparcia i rozwiązań informatycznych. Każde nasze rozwiązanie ma mocne referencje, budowane na długoletniej współpracy. Hołdujemy metodzie win-win, dlatego serdecznie już teraz zapraszamy do współpracy! Odwiedź nas, umów się na spotkanie a dopasujmy rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zespół OLTIS Polska