LinkedIn

12 maja 2022 r. w niemieckim Karlsruhe Grupa OLTIS przedstawi zbiorcze informacje na temat wszystkich obszarów demonstracyjnych projektu IP4MaaS na konferencji i wystawie IT-TRANS na stoisku UITP. Nasza firma prowadzi pakiet roboczy odpowiedzialny za koordynację obszarów demonstracyjnych projektu.

W tym samym czasie w ramach IT-TRANS odbędzie się „Joint Stakeholders‘ Workshop“, na którym Petra Juránková, koleżanka z Segmentu Projektów, będzie nas reprezentować wśród panelistów. Celem warsztatów jest przedstawienie profesjonalistom i laikom aktualnych postępów i sukcesów projektów Ride2Rail i IP4MaaS, których partnerem jest OLTIS Group, a w szczególności poinformowanie uczestników, jak poszczególne obszary demonstracyjne planują przetestować rozwiązanie opracowane w IP4 Shift2Rail, którego częścią są ww projekty.

Uczestnicy warsztatów zdobędą wiedzę m.in. o testowanych funkcjach oraz harmonogramie poszczególnych pilotów. Kolejnym celem warsztatów będzie dostarczenie większej ilości informacji związanych z tematami „Mobilność jako usługa” (MaaS) lub „Mobilność Door-2-Door”. OLTIS Group jest liderem powierzchni demonstracyjnych w Brnie (Ride2Rail projekt) i Libercu (IP4MaaS projekt).