LinkedIn

6.–7. 11. 2019
W Brewnowskim klasztorze w Pradze w dniach 6 -7 listopada 2019 roku odbyła się 14 edycja konferencji SpeedChain.

Ta międzynarodowa logistyczna konferencja jest dziś największą akcją tego rodzaju w Europie Środkowej. W tym roku wzięło w niej udział prawie 700 uczestników z 11 krajów, w tym 65 prelegentów. Mottem tegorocznej konferencji było: „Logistyka-Trendy, technologia i transformacja“.

Długofalową misją konferencji jest udział w tworzeniu i rozwoju nowoczesnej czeskiej logistyki, jej skutecznej integracji z logistyką regionalną Europy Środkowej w odniesieniu do wspólnego rynku europejskiego. SpeedChain zapewnia przestrzeń do szerokiej profesjonalnej dyskusji, szczególnie ekspertów ds. logistyki w dziedzinie produkcji przemysłowej, handlu międzynarodowego i logistyki kontraktowej. Jest przeznaczony przede wszystkim dla najwyższych managerów czeskich i międzynarodowych, dostawców usług logistycznych, przewoźników, managerów łańcucha dostaw, specjalistów IT, konsultantów, urzędników państwowych, przedstawicieli świata nauki oraz logistyków biznesowych i produkcyjnych.

Integralną częścią programu jest uroczysty wieczór V.I.P. Logistic Rendezvous.

CID International jest jedną z firm, które aktywnie uczestniczą w konferencji od pierwszego roku. Podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku skorzystaliśmy z okazji, aby spotkać naszych obecnych i potencjalnych klientów i zaprezentowaliśmy się na własnym stoisku.

Również w tym roku dyrektor handlowy CID International, Vlastimil Kožej, wygłosił interesujący wykład: „Połączenie procesów logistycznych i dystrybucyjnych z perspektywy IT”.

Cała konferencja przebiegała w duchu owocnych negocjacji a nasza firma dziękuje wszystkim klientom i partnerom, z którymi się mogliśmy na tej akcji spotkać.