LinkedIn

18. – 21. 9. 2018

W dniach 18-21 września 2018 w Berlinie odbyła się 12 edycja największych europejskich targów transportowych InnoTrans 2018. W targach tradycyjnie uczestniczyły firmy skupione w grupie Oltis, wspólna ekspozycja znajdowała się w hali 4.1, stoisko 311.

Udział w targach był dla nas bardzo owocny, zarówno pod względem handlowym jak i merytorycznym. Dowodem tego było mnóstwo spotkań, które nasi przedstawiciele odbyli z obecnymi i potencjalnymi klientami, partnerami z uczelni oraz międzynarodowych organizacji. Na naszym stoisku przebiegło wiele spotkań i prezentacji, nie tylko nowości w naszych produktach, ale także nowych trendów w obszarze systemów informatycznych dla transportu i logistyki. Bardzo interesujące dyskusje dotyczyły współpracy przy projektach badawczo-rozwojowych.

W trakcie tragów InnoTrans 2018, komisarz ds. transportu Violeta Bulc wręczyła nagrodę „Shift2Rail Research & Innovation Award 2018” w kategorii „Digitalizacja” koordynatorowi projektu IT2Rail, gdzie Oltis Grup uczestniczył jako jeden z 27 partnerów.

Wszystkim partnerom biznesowym, którzy odwiedzili nasze stoisko bardzo dziękujemy i cieszymy się na ciąg dalszy współpracy!