LinkedIn

W dniu 20 marca 2014r. w Warszawie w hotelu Sound Garden , odbyła się już druga edycja konferencji MULTIMODAL  EUROPE 2014,  organizowana przez Wydawnictwo Eurologistics oraz Hafen Hamburg Marketing, w której  uczestniczyło blisko 300 menedżerów łańcucha dostaw. Konferencyjna formuła połączona ze zorganizowanymi spotkaniami handlowymi, była swoistą nowością na tego typu spotkaniu branżowym.

Wiele firm zagranicznych dostrzegło nie tylko zalety naszego centralnego położenia na mapie Europy, ale również postrzega nasz kraj, jako sprawny i jeszcze dość tani punkt przerzutowy do innych krajów.

Gościem specjalnym konferencji był dr Wing-Hin Chung, szef Investment Promotion Hong Kong, który zachęcał polskie firmy do otwierania swoich biur w Hong Kongu, głównie ze względu na ułatwienia dla przedsiębiorców i braku podatku VAT.

Po raz pierwszy OLTIS Polska miał przyjemność być partnerem tej imprezy. Mieliśmy okazje odbyć wiele interesujących rozmów, nawiązać nowe kontakty i umówić prezentacje naszych systemów dla zainteresowanych firm.

Więcej o konferencji  dowiedzą się Państwo klikając na poniższy link. http://eurologistics.pl/eurologistics/spotkania-biznesowe/relacje/

DSC_ (1274) DSC_ (1272) DSC_ (1192) DSC_ (1159)