Facebook Twotter LinkedIn

ZMIANA DATY KONFERENCJI IRFC 2020
W związku z obecnymi wydarzeniami w Europie rząd Czech i Rada Bezpieczeństwa Narodowego ogłosiły środki zapobiegające rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Zgodnie z decyzją rządu Republiki Czeskiej i Rady Bezpieczeństwa Państwa wszystkie wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne powyżej 100 uczestników od wtorku 10 marca 2020 r. od godz. 18.00 zostały zakazane.

Komitet organizacyjny IRFC 2020 przestrzega powyższej decyzji. Konferencja IRFC 2020 nie została odwołana, ale przesunięta. Nowy termin IRFC 2020 jest zaplanowany na 30 listopada – 2 grudnia 2020. Scenariusz konferencji pozostaje niezmieniony, ewentualnie mogą wystąpić niewielkie zmiany w zależności od aktualnej sytuacji. Będziemy informować Państwa o dalszych krokach organizacyjnych.

Szanowni Państwo,

Międzynarodowa Konferencja Transportu Kolejowego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu międzynarodowego sektora kolejowego. Jest to spotkanie głównych managerów, ekspertów w dziedzinie kolei i logistyki, klientów z branży transportu kolejowego i intermodalnego, ważnych polityków i przedstawicieli instytucji z Europy i Azji. Konferencja IRFC 2020 odwołuje się do niezwykłego sukcesu edycji poprzednich lat i niesie obietnicę pogłębionej współpracy całego kolejowego świata.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji IRFC 2020, a jednocześnie oferujemy możliwość sponsorowania naszej konferencji, podczas której możecie się ciekawie i prestiżowo zaprezentować, docierając do uczestników wydarzenia oraz uwidocznić firmę i markę. Szczegółowe warunki dla sponsorów znajdują się tutaj: Sponsors IRFC 2020

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tej możliwości zaprezentowania Waszej firmy przed ważnymi osobami z branży kolejowej.

Aby zarejestrować się na konferencję można skorzystać z następującego linku: Registration IRFC 2020

Aktualne informacje na temat IRFC 2020 znajdują się tutaj:
IRFC 2020