Facebook Twotter LinkedIn

Szanowni Państwo,

Z dużą przyjemnością pragniemy poinformować Państwa o zbliżającej się siódmej edycji Międzynarodowej Konferencji Transportu Kolejowego (IRFC 2020), która odbędzie się w dniach 1–3 kwietnia 2020 w Pradze pod hasłem „Razem stworzymy kolej nowej generacji”.

Międzynarodowa Konferencja Transportu Kolejowego jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu międzynarodowego sektora kolejowego. Jest to spotkanie głównych managerów, ekspertów w dziedzinie kolei i logistyki, klientów z branży transportu kolejowego i intermodalnego, ważnych polityków i przedstawicieli instytucji z Europy i Azji. Konferencja IRFC 2020 odwołuje się do niezwykłego sukcesu edycji poprzednich lat i niesie obietnicę pogłębionej współpracy całego kolejowego świata.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji IRFC 2020, a jednocześnie oferujemy możliwość sponsorowania naszej konferencji, podczas której możecie się ciekawie i prestiżowo zaprezentować, docierając do uczestników wydarzenia oraz uwidocznić firmę i markę. Szczegółowe warunki dla sponsorów znajdują się tutaj: Sponsors IRFC 2020

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tej możliwości zaprezentowania Waszej firmy przed ważnymi osobami z branży kolejowej.

Aby zarejestrować się na konferencję można skorzystać z następującego linku: Registration IRFC 2020

Aktualne informacje na temat IRFC 2020 znajdują się tutaj:
IRFC 2020