LinkedIn

24-27.09.2019
W dniach 24-27.09.2019 nasza firma wzięła udział w 13 edycji międzynarodowych targów TRAKO w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku. Targi te odbywają się co dwa lata i są największymi i najbardziej prestiżowymi targami w Polsce. W tym roku było ponad 700 wystawców z 30 krajów, stoiska zajmowały 30 tys m.2. Aby wszystkich pomieścić, organizatorzy postawili 4 ogromne namioty koło głównej hali.
To idealne miejsce spotkań firm związanych z branżą kolejową, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych, władz państwowych i samorządowych, ekspertów i pasjonatów.

Targom towarzyszą debaty i konferencje, konkursy i wystawy. Producenci taboru kolejowego co roku prezentują na specjalnie przygotowanych torach obok pawilonów swoje nowe produkty. W tym roku hitem był hybrydowy pociąg firmy Newag.

Przedstawiciele OLTIS Group zaprezentowali nowości w rozwiązaniach IT dla terminali kontenerowych, spotkali się ze swoimi klientami i partnerami, oraz promowali dwie konferencje organizowane przez OLTIS Polska i OLTIS Group w 2020 roku: Systemy Kolejowe oraz IRFC

Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Do zobaczenia wkrótce w Wiśle i w Pradze.