LinkedIn

7.–8.6.2018
W dniach 7 – 8 czerwca 2018 r. w hotelu Zochova Chata na Słowacji odbędzie się międzynarodowa konferencja logistyczna SpeedCHAIN Slovakia 2018. Motto tegorocznej edycji brzmi „LOGISTYKA: INNOWACJE I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE“. Wydarzenie wesprze firma OLTIS Group jako jeden z partnerów konferencji.
Konferencja zaprezentuje logistykę jako branżę o wielkim znaczeniu dla całej słowackiej gospodarki, z dużym potencjałem tworzenie miejsc pracy dla wysoce wykwalifikowanej siły roboczej. SpeedCHAIN Slovakia jest idealnym połączeniem wydarzenia specjalistycznego z towarzyskim, umożliwiającego wymianę aktualnych informacji i nawiązywanie nowych kontaktów – wszystko w jednym miejscu.

Z referatem na temat „Zorganizowany załadunek i wyładunek czyli jak poprzez rezerwację czasowego okienka uniknąć chaosu na rampach“ wystąpi Vlastimil Kožej, dyrektor handlowy CID International, firmy należącej do OLTIS Group. Wystąpienie odbędzie się 7 czerwca o godz. 15:20 w sekcji „Procesy przewozowe w ramach korporacyjnego łańcucha dostaw“.

W ramach ekspozycji przedstawiciele OLTIS Group zaprezentują szeroką gamę swoich produktów dla logistyki i składowania. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska!

Oficjalna strona wydarzenia: http://www.speedchain.sk/speedchain-slovakia/