LinkedIn

4.–7.6.2019

W dniach 4 – 7 czerwca 2019 r. firma OLTIS Group uczestniczyła w 17-tych międzynarodowych targach logistyki, transportu, technologii informatycznych i zarządzania łańcuchem dostaw w Monachium. Tym samym znalazła się wśród rekordowych 2374 wystawców z 63 krajów, którzy mieli swoje stoiska na tegorocznych targach. W tym roku targi powitały około 64 000 gości ze 125 krajów i potwierdziły swój rosnący prestiż.

Dla nas udział w tegorocznych targach w Monachium był okazją do spotkania wielu obecnych klientów spośród spedytorów i przewoźników. Udało nam się również nawiązać szereg nowych i ciekawych kontaktów z potencjalnymi partnerami i klientami z Europy środkowej, południowej i zachodniej. Na naszym stoisku odbyło się wiele spotkań. Przedstawiliśmy nie tylko nowości w naszych produktach, ale także nowe trendy w dziedzinie systemów informatycznych dla transportu i logistyki. Odwiedzający zapoznali się z nadchodzącymi konferencjami Systemy Kolejowe 2020 oraz IRFC 2020. Oprócz uzyskania informacji i kontaktów z branży transportu kolejowego, targi przyczyniły się również do widoczności marki OLTIS Group.

Udział w targach był dla nas bardzo korzystny zarówno pod względem biznesowym, jak i zawodowym. Z zawodowego punktu widzenia interesujące było zapoznanie się z aktualnymi trendami w rozwoju na europejskich kolejach, oraz ze wzrostem naszych konkurentów w dziedzinie technologii informatycznych dla transportu, a także z rozwojem w dziedzinie logistyki.