LinkedIn

Nasza firma już po raz czwarty wzięła udział w międzynarodowych targach kolejowych TRAKO w Gdańsku.

Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa. To właśnie podczas nich po raz pierwszy zaprezentowane zostały wyczekiwane z niecierpliwością pociągi Dart, produkowane przez bydgoską Pesę dla PKP Intercity oraz symbolicznie został przekazany klucz do składów Flirt3, produkowanych przez Stadlera. Być może z tego powodu wydarzenie cieszyło się w tym roku tak dużym zainteresowaniem. Rekordowa była ilość odwiedzających, ale również wystawców tej najważniejszej imprezy branży kolejowej w Polsce.

Firma OLTIS była w Gdańsku podobnie jak dwa, cztery i sześć lat temu.

– Warto jeździć na TRAKO. Choć w tym roku nie przygotowaliśmy tak donośnego wydarzenia, jak 2 lata temu, kiedy uroczyście ogłosiliśmy zmianę nazwy firmy z JERID Polska na OLTIS Polska, to i tak cieszymy się, że mogliśmy się spotkać z dotychczasowymi, jak i potencjalnymi klientami – mówi Sonia Gorzelańczyk, manager sprzedaży firmy OLTIS Polska.

– Klienci lubią nas odwiedzać. Pewnie również dlatego, że częstujemy najlepszą morawską śliwowicą – żartuje Piotr Klimek, dyrektor handlowy OLTIS Polska.

Podczas targów nasi pracownicy umówili prezentacje u przyszłych klientów, zapoznali się z nowościami na polskim rynku kolejowym oraz wzięli udział w specjalistycznych konferencjach. Kolejne targi już za dwa lata. Naszej firmy nie może na nich zabraknąć.

 

TRAKO_DSCF9535     TRAKO_DSCF9532