LinkedIn

W dniu 24 listopada 2023 r. odbyła się 24. Konferencja Transportowa, która ponownie cieszyła się dużym zainteresowaniem. To renomowane wydarzenie branżowe, w którym wzięło udział ponad 300 osób, dotyczyło głównie kwestii transportu kolejowego (transportu i spedycji), zielonych energii przyszłości – w odniesieniu do transportu drogowego oraz znaczenia intermodalności. Chociaż ten rok pokazuje spadek finansowy w sektorze kolejowym w porównaniu do 2022 r., uzyskaliśmy ogólny pozytywny obraz kwestii wpływających na kolej w przyszłości.

W imieniu OLTIS Hungaria Kft. nasza menadżerka ds. sprzedaży Tímea Pőcze przedstawiła na konferencji ekspercką prezentację na temat kompleksowego zarządzania terminalami kontenerowymi, wspierając znaczenie transportu intermodalnego. Przedstawiła część systemu KONTI i podkreśliła znaczenie jego dodatkowych funkcji i unikalnych rozwiązań.

Przez cały dzień witaliśmy zainteresowanych, partnerów i obecnych klientów na naszym stoisku wystawienniczym. To był długi, ale tym bardziej udany dzień, podczas którego wzmocniliśmy nasze relacje biznesowe.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tej korzystnej konferencji.

Wideo z konferencji