LinkedIn

13.3.2018

Firma OLTIS Group już po raz trzeci wzięła udział w największych targach pracy w województwie morawsko-śląskim – Kariera PLUS. Wydarzenie odbyło się 13 marca w budynku Wyższej Szkoły Górniczej – Uniwersytetu Technicznego Ostrawa. O dużym zainteresowaniu świadczy obecność ponad stu firm oraz aż 5000 studentów (przede wszystkim z Wyższej Szkoły Górniczej). OLTIS Group, podobnie jak inne firmy, na targach oferował pracę, staże i współpracę w zakresie prac inżynierskich i magisterskich. Największym wzięciem cieszyły się zawody informatyczne i techniczne.

W „dżungli” wystawców, firmy starają się przyciągnąć studentów na swoje stoiska na różne sposoby. Naszym pomysłem był konkurs w formie … rebusu, który zebrał bardzo pozytywne opinie.
Losowanie zwycięzców, spośród osób z 53 poprawnymi odpowiedziami, odbyło się następnego dnia w siedzibie firmy OLTIS Group (Reni, prosím odkaz na video na FB).
Podczas targów nawiązaliśmy kontakty z wieloma studentami, z którymi będziemy teraz ustalać warunki dalszej współpracy. Cieszymy się na nowych pracowników!