LinkedIn

X edycji TransLogistica Poland 2023,7-9 listopada 2023 w Warszawie, to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla firm poszukujących i korzystających z usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji oraz dla wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL.

X Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki to nieoceniona możliwość zapoznania się z branżowymi trendami, nowościami oraz wymiany poglądów i rozmów na temat problemów branży.

Wśród wystawców tegorocznej edycji nie zabraknie i nas! OLTIS Group zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska Q7  w hali nr 3Szukasz systemu informatycznego, trafiłeś idealnie, jesteśmy tu dla Ciebie!

 Odwiedzających nasze stoisko oprócz dużej dawki informacji na temat naszych rozwiązań informatycznych, czeka czesko – morawski poczęstunek.Targi to idealne wydarzenie dla firm poszukujących dostawców rozwiązań informatycznych, korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

OLTIS Group to firma z czeskimi korzeniami i ponad 25-letnią tradycją w tworzeniu rozwiązań IT dla branży transportu – spedycji – logistyki.  Sprawdzamy się w obszarach kolejowego transportu towarowego i drogowego, logistyki magazynowej, terminali kontenerowych (śródlądowych). Dla każdego z tych obszarów oferujemy dedykowane rozwiązania. Zarządca infrastruktury i technologie mobilne to kolejne obszary, które nie pozostają bez naszego wsparcia i rozwiązań informatycznych. Każde nasze rozwiązanie ma mocne referencje, budowane na długoletniej współpracy. Hołdujemy metodzie win-win, dlatego serdecznie już teraz zapraszamy do współpracy!

Odwiedź nas, umów się na spotkanie a dopasujmy rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Zespół OLTIS Polska