LinkedIn

W dniach 4-5 listopada 2015 odbyła się w Pradze 10. jubileuszowa konferencja logistyczna SpeedCHAIN 2015. Hasłem tegorocznej edycji była „Transparentność i elastyczność”. OLTIS Group wsparł wydarzenie, stając się jednym z partnerów konferencji.

Celem międzynarodowej konferencji logistycznej SpeedCHAIN było zaprezentowanie przykładów innowacyjnych rozwiązań logistycznych, użytecznych form outsourcingu, innowacji w procesach logistycznych i najnowszych rozwiązań logistycznych w różnych obszarach logistyki.  Podczas konferencji, która odbyła się w Sali Brzewnowskiej w Pradze, spotkało się rekordowych 653 uczestników z 12 państw, do których w czterech sekcjach przemówiło 71 referentów.

Ze wspólnym referatem na temat „Wdrożenie systemu informatycznego w projekcie Terminal transportu intermodalnego Żylina-Tepliczka” w sekcji INTRALOGISTYKA I ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY wystąpili Radim Vala z CID i Peter Hrapko z Ministerstwa transportu, budownictwa i rozwoju regionalnego Republiki Słowackiej. W części wystawowej przedstawiciele OLTIS Group zaprezentowali szeroką ofertę swoich produktów dla logistyki i magazynów. Program specjalistyczny i towarzyszący umożliwił wiele okazji do kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi partnerami OLTIS Group, w przyjemnej atmosferze zabytkowych wnętrz Klasztoru Brzewnowskiego.

 

SpeedChain_2015_Vala_Hrapko4