LinkedIn

W dniach 21 i 22 kwietnia 2016r. w Luboniu koło Poznania odbyły się warsztaty managerskie WarehouseLAB 12.0 – Informatyzacja i automatyzacja procesów magazynowych.

Partnerem tego wydarzenia była spółka OLTIS Polska.  Ideą WarehouseLab jest możliwość bezpośredniego spotkania biznesowego decyzyjnych osób odpowiedzialnych za logistykę magazynową z projektantami, wdrożeniowcami i dostawcami systemów IT obejmujących ten zakres działalności.

Pierwszego dnia warsztatów miały miejsce prezentacje partnerów dla wszystkich uczestników. Piotr Klimek – Dyrektor handlowy Oltis Polska  oraz Marcin Cyronek – Prezes Zarządu LS Logistics, wystąpili z prezentacją Wdrożenie i eksploatacja WMS / TMS firmy Oltis  w spółce LS Logistics.

Drugi dzień warsztatów, to bezpośrednie spotkania w mniejszych grupach. Nasz zespół, wzmocniony przez Radima Valę i Vladimira Safranka z CID International a.s przeprowadził cztery godzinne sesje warsztatowe z grupami po 10 osób, podczas których przedstawił najważniejsze funkcjonalności systemu WMS LOGI oraz odpowiadał na pytania dotyczące samego systemu, jego funkcjonalności oraz doświadczeń z jego rocznej eksploatacji w LS Logistics.

Warsztaty były dla nas okazją do spotkania z przedstawicielami firm, które obecnie rozważają wdrożenie nowego lub zmianę wykorzystywanego systemu WMS. Dzięki temu, że wiele pytań dotyczyło rozwiązania konkretnych przypadków, WarehouseLab były także okazją do poznania  aktualnych potrzeb rynkowych w zakresie funkcjonalności systemów magazynowych.

 

Zdjęcia Tomasz Siuda, 4Content.

 

warehouselab 6     warehouselab 1

warehouselab 3     warehouselab 2

warehouselab 5     warehouselab 4