LinkedIn

Firma OLTIS Group w roli partnera wzięła udział w tegorocznym Dniu Czeskiej Logistyki, odbywającym się 21 kwietnia w hotelu „Courtyard by Marriott Prague Airport”.

Dyrektor dywizji logistyki, Rostislav Vašek uczestniczył w dyskusji panelowej na temat „Intralogistyka i jej miejsce w łańcuchu dostaw”, podczas której wymieniono wiele interesujących poglądów. Szeroko dyskutowane były perspektywy oraz ryzyka stojące przed intralogistyką w okresie obecnego wzrostu gospodarczego i oczekiwania na tzw. czwartą rewolucję przemysłową, a także w kontekście pozycji czeskiej logistyki na rynku europejskim i światowym. Rostislav Vašek, który podczas dyskusji reprezentował branżę informatyczną, zwrócił między innymi uwagę na niezastąpioną rolę IT w logistyce, zarówno z dziedzinie transferu oraz przetwarzania wielkiej ilości danych, jak i w związku z postępującym trendem automatyzacji i intrakomunikacji, np. między urządzeniami a środkami transportu w ramach „Przemysłu 4.0”.

Firma OLTIS Group, należąca do ważnych europejskich producentów rozwiązań informatycznych dla transportu i logistyki, podczas wydarzenia miała również swoje stoisko, gdzie zaprezentowała niektóre ze swoich produktów. Pragniemy niniejszym podziękować wszystkim, którzy nas odwiedzili podczas Dnia Czeskiej Logistyki.

 

Informacje oficjalne o wydarzeniu:

http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016/

http://www.czech-logistics.eu/den-ceske-logistiky/dcl-2016/partneri/

 

den_ceske_logistiky_stanek1

den_ceske_logistiky_stanek

den_ceske_logistiky_sal

den_ceske_logistiky_RV1

den_ceske_logistiky_RV

den_ceske_logistiky_VK2

den_ceske_logistiky_VK1