LinkedIn

 

W dniach 3 i 4 listopada 2016 r. odbyła się międzynarodowa konferencja logistyczna SpeedCHAIN. Wnętrza Klasztoru Brzewnowskiego w Pradze już po raz jedenasty gościły przedstawicieli firm logistycznych oraz instytucji transportowych.

Podobnie, jak w latach poprzednich, firma OLTIS Group wzięła udział w tej konferencji jako jeden z partnerów. Nasi koledzy na stoisku informowali o logistycznych i magazynowych systemach informatycznych.

W ramach prezentacji i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na kilka sekcji, była możliwość wymiany informacji i opinii dotyczących innowacyjnych rozwiązań logistycznych, przydatnych form outsourcingu i najnowszych rozwiązań technologicznych w różnych dziedzinach logistyki.

W sekcji rozwój technologiczny w logistyce wystąpił nasz kolega Radomír Bača z referatem „Nowoczesne technologie w transporcie”. Przedstawił w nim naszą nową aplikację Tablog służącą do wypełniania elektronicznych kart drogowych przez kierowców, która ma zastąpić papierową formę kart drogowych.

Bliższe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej:

http://www.speedchain.eu/speakeri-2/baca-radomir1