LinkedIn

Drodzy partnerzy biznesowi, przyjaciele,

Obecny korzystny rozwój epidemii COVID-19 oraz dobrze nastawione zasady bezpieczeństwa w Czechach umożliwiły grupie OLTIS od 1 maja rozpoczęcie stopniowego powrotu do normalnego trybu pracy, który odpowiednio uwzględni obecny rozwój sytuacji epidemiologicznej w Czechach.

W budynku OLTIS Group nadal stosowane są zwiększone środki bezpieczeństwa w celu ochrony zdrowia naszych własnych pracowników i partnerów biznesowych. Wizyty zewnętrzne są nadal ograniczone do tego, co jest absolutnie konieczne, dlatego zalecamy utrzymanie komunikacji online, którą dostosowaliśmy do środków technicznych, aby sytuacja nie wpływała na pogorszenie jakości naszych usług.

Kierownictwo firmy w jak największym stopniu dostosowało się do potrzeb swoich pracowników i partnerów biznesowych i ustaliło zasady bezpieczeństwa w taki sposób, aby utrzymać najwyższy możliwy poziom jakości pracy spółek z Grupy OLTIS w zakresie wykonywania zadań, świadczenia usług i rozwiązywania projektów również w tym przejściowym systemie.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę w trybie pracy kryzysowej i wierzymy, że nadal jest prawdą, że #SpolečněToZvládneme (razem damy radę).