LinkedIn

Ponad 300 uczestników z ponad 30 krajów uczestniczyło w drugiej edycji Global Rail Freight Conference (GRFC), która odbyła się w dniach 6.-7. lipca w Sankt Petersburgu, w Rosji. W konferencji, zorganizowanej przez Międzynarodową Unię Kolejową i Rosyjskie Koleje Państwowe, wzięła udział firma OLTIS Group.

Wśród uczestników nie brakowało przedstawicieli firm kolejowych, jak również przedstawicieli operatorów logistycznych, międzynarodowych instytucji i ministerstw transportu.

Prezentacje były nastawione na transport kolejowy między Europą a Azją za pośrednictwem różnych korytarzy (przez Rosję, Kazachstan, Mongolię, Iran), prezentowany był również transport w ramach kontynentu australijskiego i amerykańskiego, transport z Japonii czy wsparcie elektronicznego listu wysyłkowego CIM/SMGS.

Konferencja przyniosła wiele ciekawych kontaktów, które można wykorzystać przy przygotowywaniu konferencji IRFC 2011, którą szykuje nasza organizacja. Podczas rozmów z przedstawicielami firm brały udział firmy, które zwróciły się z ofertą udziału, jako wykładowcy, partnerzy, wystawcy, sponsorzy lub uczesnticy. Uzyskane informacje są praktycznie możliwe do wykorzystania w naszej firmie.