LinkedIn

W dniach 17. – 18. 06. 2010 roku odbyła się 2 edycja sportowego i towarzyskiego spotkania OLTIS THREE BALLS CUP 2010, które dla swoich przyjaciół i partnerów handlowych zorganizowała firma OLTIS Group a.s. we współpracy z firmami ARGO TRANS, s.r.o. Olomouc i Przedstawicielstwem generalnym ČD Cargo s.r.o. na Słowacji. Dwudniowy maraton sportowy składał się z turnieju w golfa, w kręgle i tenisa.

W pierwszej części turnieju odbył się turniej golfowy „ARGO TRANS Golf Cup 2010″, którego generalnym partnerem i głównym organizatorem była firma ARGO TRANS s.r.o. Olomouc. Na polu golfowym w Vésce w pobliżu Dolan spotkało się około 50 miłośników golfa. Zwycięzcą turnieju został Pan Josef Hurych z Koventy Česká Třebová.

Sportowy i towarzyski wieczór odbył się w Bowlandu i Gastrolandu w Ołomuńcu, gdzie był rozgrywany turniej w kręgle. Głównym patronem turnieju była firma OLTIS Group. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach – mężczyźni i kobiety, w którym wzięło udział 80 zawodników, 67 mężczyzn i 13 kobiet. Zwyciezcą wśród kobiet została Michaela Tinklová (OLTIS Group) a wśród mężczyzn Pan Miloš Jakeš (ČD Cargo).

W piątek rano został jeszcze turniej tenisowy „Memoriał Jiřego Vencla – VENCL Cup”, który pod patronatem Ing. Jiřego Vencla (Przdstawicielstwo generalne ČD Cargo na Słowacji) rozegrano na kortach tenisowych w Vésce w pobliżu Dolan. W turnieju wzięły udział 23 pary. W finale zwyciężyła para Imrich Sloboda (Železničná spoločnosť Cargo SVK), Stanislav Koutný (OLTIS Group), która przez cały turniej nie zaznała goryczy porażki.

Na koniec zostały ogłoszone wyniki turnieju w tenisa i ogólne wyniki w golfa, kręgle, tenisa w ramach OLTIS THREE BALLS CUP 2010, którego sumy punktów zostały dodane z każdej dyscypliny. Nagrodzona została najlepsza kobieta Pani Daniela Kliková (ČD Cargo).

Ogólny ranking OLTIS THREE BALLS Cup 2010:

1st Stanislav Bradáč (ČD Cargo)
2nd Štefan Mestický (OLTIS Group)
3rd Jozef Benko (Železničná spoločnosť Cargo SVK)

Dziękujemy wyżej wymionionym firmom za współudział w organizacji OLTIS THREE BALLS CUP 2010 i mamy nadzieję, że za rok będzie tak samo udany jak tegoroczny.